Soutěžte s portálem dvpp.info a s Řízením školy o zajímavé knížky!

logo EDUin logo Řízení školy

Soutěž

EDUin pro vás spolu s redakcí Řízení školy nakladatelství Wolters Kluwer připravil zajímavou a jednoduchou soutěž. Portál DVPP umožňuje zasílání newsletteru do vašich emailových schránek s přehledem akcí, kurzů a školení, které se ve vámi zvoleném místě a tématu konají. Nemusíte tak navštěvovat náš web, ale akce, které vás zajímají, vám přistanou ve vaší emailové schránce. Do newsletteru zařazujeme pouze nové akce, které byly na portál DVPP přidány od posledního zaslaného newsletteru.

Pokud se do konce listopadu na této stránce registrujete jako uživatelé portálu dvpp.info a následně k odebírání newsletteru (při registraci si můžete zvolit téma kurzů, váš kraj a periodicitu zasílání), automaticky budete automaticky zařazeni do slosování o jednu z 10 knih z redakce Řízení školy.

Řízení školy nabídlo následující publikace: Učíme se s tabletem, E-learning, Personalistika v řízení školy 2. aktualizované vydání, Řízení a sebeřízení vedoucího pracovníka ve školství, Pedagogický proces a jeho řízení, Jak úspěšně řídit MŠ, Právo pro ředitele školy v kostce, Zpracování osobních údajů školami, Význam domácí přípravy pro začínajícího školáka, Bilingvismus a interkulturní komunikace

Je to jednoduché. Stačí se zde registrovat a můžete vyhrát zajímavé knížky!