Jak zlepšovat vztahy na pracovišti

Pořádá TSM, spol. s r. o.

Termín:06. 03. 2019
Cena:1990 Kč za seminář Kč
 
Cílem semináře je přesvědčit jeho účastníky o tom, že každý mezilidský vztah je možné zlepšit a poradit jim, co mohou sami udělat pro to, aby byli se vztahy na pracovišti spokojenější.
Obsah semináře: Pokud chcete převzít kontrolu nad svou kariérou, tak investujte čas i energii do budování dobrých vztahů s lidmi na pracovišti. Vaše dobré vztahy s lidmi ovlivní vaši kariéru více než vaše schopnosti a výsledky vaší práce.
Na semináři se od lektora – zkušeného a erudovaného psychologa – dozvíte:
Co napomáhá vytváření dobrých mezilidských vztahů na pracovišti a co mezilidské vztahy na pracovišti kazí. Jak jste na tom pokud jde o vaši schopnost vytvářet dobré vztahy na pracovišti. Jak se zdokonalovat ve vytváření dobrých mezilidských vztahů na pracovišti. Jaké konkrétní kroky můžete udělat pro zlepšení vztahů na pracovišti. Po absolvování semináře budete lépe rozumět vztahům na pracovišti, budete si uvědomovat podmínky a okolnosti, které charakter mezilidských vztahů na pracovišti ovlivňují a budete umět tyto vztahy zlepšovat.
Seminář je určen všem, kteří si chtějí osvojit schopnost kultivovat mezilidské vztahy na pracovišti ke svému prospěchu i k prospěchu spolupracovníků. Seminář probíhá v omezené skupině posluchačů a při výuce bude uplatňován individuální přístup ke všem účastníkům semináře.

Doplňující informace:

Kontaktní email:info@tsmvyskov.cz
Kontaktní tel.:517 330 475
Typ akce:seminář
Oblast:pedagogika, psychologie