Pozitivní inteligence jako cesta k růstu

Pořádá TSM, spol. s r. o.

Termín:30. 04. 2019
Cena:1990 Kč za seminář Kč
 
Žijeme v době, kdy je téměř všechno možné. Po očku sledujeme svůj život a srovnáváme ho s životy ostatních. Někdy máme pocit, že jiní lidé mají jednoduše lepší život. Víc se jim daří, jsou spokojenější, možná i víc vydělávají, mají lepší vztahy, dosahují různých svých cílů. Zejména v době sociálních médií můžeme cizí úspěch pozorovat téměř každý den.
Málokdy se však zastavíme a uvědomíme si, že i my můžeme žít mnohem radostněji. I my můžeme začít u sebe. Můžeme objevit vlastní vnitřní bloky, které nám radost, hojnost či cokoli jiného blokují. Jediné totiž co můžeme skutečně ovlivnit je naše vlastní hlava a myšlenky. A ty jsou skutečně zodpovědné za naše pocity, rozhodnutí a jednání.
Můžeme zaměřit pozornost tam, kde je to skutečně užitečné.
Seminář, který vás přivede k vašemu vnitřnímu dialogu, který vás blokuje a pomůže vám rozvinout nové mozkové “svaly”. Ty vám pomůžou dosáhnout osobního naplnění i vyššího pracovního výkonu.
Co vám seminář přinese? Uvědomění si, že život máte ve svých rukou. Poznání vašich vlastních nastavení a sabotérů, kteří blokují váš život. Změnu v přístupu k práci, vztahům i životu. Pozvání moudré části sebe do běžného denního provozu. Pro koho je vhodný? Pro všechny, kteří chtějí žít život v souladu s vlastní moudrostí a dosahovat svých cílů v osobní i pracovní oblasti. Pro všechny, kteří chtějí život tvořit a ne jen přežívat. Pro všechny, kteří se chtějí zbavit neužitečných vzorců myšlení.

Doplňující informace:

Kontaktní email:info@tsmvyskov.cz
Kontaktní tel.:517 330 475
Typ akce:seminář
Oblast:pedagogika, psychologie