„VÝCHOVA K PODNIKAVOSTI NA SŠ“

Pořádá Junior Achievement, o.p.s.

Termín:22. 05. 2019
Kraj:Celá ČR
Cena:1900 Kč za seminář Kč
 
Jednodenní školení „Výchova k podnikavosti na SŠ“ s akreditací MŠMT pro oblast DVPP (Č. j.: MŠMT – 34809/2018-1-69). Školení pořádá vzdělávací organizace Junior Achievement, o.p.s. (dále jen JA Czech) a je určeno pro pedagogy SŠ, SOU a VOŠ vyučující předměty zaměřené na odborné ekonomické předměty a/nebo základy společenských věd.
Cílem školení je seznámit pedagogy s ročním školním programem JA Studentská Firma a předat základní praktické informace o výuce reálného podnikání studentů ve školách. Uvedené školení si může škola nechat proplatit v rámci projektu “Šablony MŠMT“. Celkový počet vyučovacích hodin školení je 10.

Doplňující informace:

Cíl akce:Akreditované školení MŠMT pro oblast DVPP pod č. j.: MSMT-34809/2018-1-69
Kontaktní email:simona@jaczech.cz
Kontaktní tel.:602 656 120
Poznámka k ceně:Dodatečná akce 1 + 1 kolega zdarma. Akce zdarma se vztahuje vždy na 1 vyučujícího ze stejné školy. V případě, že budete společně s kolegou mít zájem tuto akci využít, porosím, o vyplnění online přihlášky i za kolegu a zaznačení „Akce 1 + 1“ do políčka „Poznámka – prostor pro Váš komentář“. Certifikát za účast na školení získají všichni zaregistrovaní učitelé.
Akreditace MŠMT:Ano
Typ akce:seminář
přednáška
Oblast:průřezová témata a finanční gramotnost
jiné (ostatní akce)
člověk a společnost (společensko vědní předměty – Ov, Rv, Dě)
Cílová skupina:učitelé gymnázií
pedagogové volného času
učitelé SOŠ a SOU
učitelé VOŠ
Příloha:Stáhnout