MS Excel pro pokročilé (8h)

Pořádá Společnost pro kvalitu školy, z. s.

Termín:na klíč
Kraj:Celá ČR
 
Seminář je zaměřen na seznámení pokročilejších uživatelů programu Microsoft Excel s možnostmi tohoto programu. Věnuje se využití těch funkcí programu, které mohou účastnicí použít při své práci ve školách. Kurz rozšiřuje kompetence účastníků dle jejich vstupních znalostí v tématech, které mohou zefektivnit jejich práci s tímto programem. Absolventi kurzu se naučí vytvářet komplexnější tabulky s využitím vzorců a kontingenčních tabulek. Při tvorbě vzorců dokáží účastníci efektivně využívat vestavěné funkce programu. Kurz věnuje značnou pozornost tvorbě složitějších vzorců. Klade důraz především na pochopení vzorců využívajících funkci když. Účastníci získají kompetence pro tvorbu grafů, jejich stylů a rozsáhlých seznamů, které umí filtrovat dle zvolených kritérií. Účastníci se se naučí vytvářet dotazníky a vlastní funkce použitelné ve vzorcích. Závěr semináře nastíní uživatelům velké možnosti maker pro zefektivnění rutinních prací v tomto programu.

Doplňující informace:

Cíl akce:Výstupy tabulek na tiskárnu, export sešitů do jiných formátů, tvorba náročnějších grafů včetně šablon grafů, tvorba zcela funkční komplexní tabulky pro využití ve škole, kontingenční tabulky, podmíněné formátování, zámky. Makra.
Kontaktní email:sasa.dobrovolna@kvalitaskoly.cz
Kontaktní tel.:+420 603 727 081
Poznámka k ceně:Cena semináře bude upřesněna na základě naší komunikace s vedením školy, dle konkrétních požadavků školy, zvolené organizaci semináře, počtu účastníků atd.
Akreditace MŠMT:Ano
Typ akce:seminář
Oblast:informatika a komunikační technologie
Cílová skupina:ředitelé škol a školských zařízení
učitelé 1. stupně
učitelé 2. stupně
učitelé gymnázií
učitelé MŠ
učitelé SOŠ a SOU
učitelé speciálních škol
učitelé VOŠ
učitelé ZUŠ a SUŠ
Poznámka:Informační technologie