Vytvoření odborné komunity na on-line sítích a její systémová podpora (8h)

Pořádá Společnost pro kvalitu školy, z. s.

Termín:na klíč
Kraj:Celá ČR
 
Seminář Vytvoření odborné komunity na on-line sítích a její systémová podpora je určen pro ty pracovníky školy, kteří chtějí vytvořit pro své kolegy prostředí, pomocí něhož by mohli vzájemně spolu komunikovat, vyměňovat si informace, sdílet data a podobně. Pochopitelně nebude opomenuta i možnost plánování společných odborných aktivit, na nichž se komunita podílí. V rámci semináře bude ukázáno bohaté portfolio nástrojů, které je možno pro tyto činnosti využít. Seminář je určen především pro ty pedagogy, kteří se po vytvoření tohoto prostředí budou i nadále o konfiguraci tohoto prostředí komunity pedagogů starat, konfigurovat ho podle požadavků uživatelů, provádět správu uživatelů, jejich přístupových práv a podobně. Seminář se věnuje spíše tvorbě mikrokomunitních prostředků komunikace, které jsou na úrovní školy častější.

Doplňující informace:

Cíl akce:Účasntíci dokáží v prostředí Google Apps a Microsoft Office 365 sdílet data, kalendáře a plánovat schůzky, dokáží prostředí LMS využít pro odbornou komunikaci mezi pedagogy a žáky, klasifikují vložená videa do prostředí youtube a dokáží je administrovat.
Kontaktní email:sasa.dobrovolna@kvalitaskoly.cz
Kontaktní tel.:+420 603 727 081
Poznámka k ceně:Cena semináře bude upřesněna na základě naší komunikace s vedením školy, dle konkrétních požadavků školy, zvolené organizaci semináře, počtu účastníků atd.
Akreditace MŠMT:Ano
Typ akce:seminář
Oblast:informatika a komunikační technologie
Cílová skupina:ředitelé škol a školských zařízení
učitelé 1. stupně
učitelé 2. stupně
učitelé gymnázií
učitelé MŠ
učitelé SOŠ a SOU
učitelé speciálních škol
učitelé VOŠ
učitelé ZUŠ a SUŠ
Poznámka:Informační technologie